Kniha návštěv

Pochvala

Zdravím Vás,

naprosto souhlasím s tím, co psala moje kolegyňka L.H. Krásné stránky a z Vás mám opravdu dobrý pocit celkově :) Krásný den všem hodným lidem

Re: Pochvala

Mockrát děkuji za krásná slova a povzbuzení a sounáležitost.Budeme dál obohacovat naše životy a pokud to bude trošku možné,tak se o tyto zážitky rádi podělíme.Je to krásný pocit někoho potěšit.Díky za něj.

pochvala

Teď jsem se dostala na vaše stránky, jsou moc pěkné.Máte krásné kolie.

Re: pochvala

Děkujeme pěkně.A budeme rádi za Vaši přízeň.

Re: pochvala

V mailu, který jsem dostala od Bohunky M.jsem našla odkaz na Vaše stránky, musím říct, že mě moc mile překvapily, jsou plné nádherných fotek a pěkného povídání. Je vidět, že Vaši pejskové se u Vás mají moc dobře,a určitě z Vaší chovatelské stanice vycházejí klidní a hodní psí kamarádi.Nevím, čím to je, že Vaše stránky jsou tak ohromně pozitivní,? vlastně vím, jste oba s manželkou pohodoví lidé,(to jsme s Bohunkou poznaly z Vaší osobní návštěvy u nás v kancelář) takže se pejskové u Vás musí mít skvěle. Kdybych hledala psího kamaráda určitě bych zajela i k Vám se podívat na chov.Máme s manželem doma dvoje taková moudrá očka,a když jsme si pro ně jeli do chovných stanic, stačilo, aby se na nás podívali a byli naši, a žádná cesta, pro nás nebyla dost dlouhá, abychom si pro ně dojeli. Přeju Vám hodně moc krásných, moudrých a pohodových psích kamarádů a hlavně skvělé lidi, kteří si je pak budou odvážet, aby se o ně pěkně starali a měli je rádi, tak jako Vy.S přáním hezkého dne.H.L.

Re: Re: pochvala

Moc Vám děkuji za krásná slova.Za podporu,které není nikdy dost,i za přání,protože dobrých a pohodových lidiček taky není nikdy dost.I já Vám přeji spoustu krásných a méně mrazivých dní.

Jen tak dál...

Moc, moc, moc krásné povídání a celkově moc, moc, moc povedené stránky!!! Přejeme mnoho chovatelských úspěchů a hlavně ať se daří celkově...;)

Re: Jen tak dál...

Děkujééém,to je hezký a budeme se snažit.

Pozdrav

Zdravíme Plácek Pod Strání :), máte krásné kolie a koukám, že i agilitíte...super :). Koukněte sem www.lassie-sport.wbs.cz . Přeji mnoho nejen chovatelských úspěchů :)

Pochvala ;-)

To video je parádní. Máš to moc pěkný, ať se daří ;-).
H. a D.

Přidat nový příspěvek