Kniha návštěv

nejlepší sránky

Máte moc krásné stránky, moc bych chtěla štěnátko kolie a stránek jsem navštívila hodně, ale tyto vaše jsou nejkrásnější. Máte krásné pejsky i fotky, mco bch chtěla štěnátko právě od vás. Zdravím. Marešová.

Re: nejlepší sránky

Moc se omlouvám za ty překlepy, píšu ve spěchu z práce. Díky, Psala jsem vám i vzkaz ohledně štěnátek. Díky, Marešová.

Re: nejlepší sránky

Andreo,jste moc milá a laskavá a mám hroznou radost z Vašich slov.Moc mě těší,že se Vám "u nás" líbí a určitě nás navštěvujte často a já slibuji,že budu doplňovat naše stránky o aktuální dění u nás "POD STRÁNÍ".Díky.

FB

Ráda budu Vaše stránky sdílet i na Facebooku :)

Re: FB

Budu velice rád,děkuji moc.

Pochvala

Zdravím Vás,

naprosto souhlasím s tím, co psala moje kolegyňka L.H. Krásné stránky a z Vás mám opravdu dobrý pocit celkově :) Krásný den všem hodným lidem

Re: Pochvala

Mockrát děkuji za krásná slova a povzbuzení a sounáležitost.Budeme dál obohacovat naše životy a pokud to bude trošku možné,tak se o tyto zážitky rádi podělíme.Je to krásný pocit někoho potěšit.Díky za něj.

pochvala

Teď jsem se dostala na vaše stránky, jsou moc pěkné.Máte krásné kolie.

Re: pochvala

Děkujeme pěkně.A budeme rádi za Vaši přízeň.

Re: pochvala

V mailu, který jsem dostala od Bohunky M.jsem našla odkaz na Vaše stránky, musím říct, že mě moc mile překvapily, jsou plné nádherných fotek a pěkného povídání. Je vidět, že Vaši pejskové se u Vás mají moc dobře,a určitě z Vaší chovatelské stanice vycházejí klidní a hodní psí kamarádi.Nevím, čím to je, že Vaše stránky jsou tak ohromně pozitivní,? vlastně vím, jste oba s manželkou pohodoví lidé,(to jsme s Bohunkou poznaly z Vaší osobní návštěvy u nás v kancelář) takže se pejskové u Vás musí mít skvěle. Kdybych hledala psího kamaráda určitě bych zajela i k Vám se podívat na chov.Máme s manželem doma dvoje taková moudrá očka,a když jsme si pro ně jeli do chovných stanic, stačilo, aby se na nás podívali a byli naši, a žádná cesta, pro nás nebyla dost dlouhá, abychom si pro ně dojeli. Přeju Vám hodně moc krásných, moudrých a pohodových psích kamarádů a hlavně skvělé lidi, kteří si je pak budou odvážet, aby se o ně pěkně starali a měli je rádi, tak jako Vy.S přáním hezkého dne.H.L.

Přidat nový příspěvek